Slovensko Slovensko

This is alternative content.

Ponuka

V Záhradníckom centre Jurajov Dvor ponúkame :

Rastlinný materiál

Alejové stromy
Sú vhodné do parkov, verejných priestranstiev ale aj väčších  záhrad.
Ponúkame ich v širokom sortimente - druhovom aj veľkostnom,  Medzi najviac žiadané alejové stromy v súčasnosti patria javory, lipy, platany, bresty a ich kultivary. Našou snahou je dodávať na trh zdravé a kvalitné stromy v baloch, kontajneroch  ale aj voľnokorenné, podľa vegetačného obdobia  a požiadaviek zákazníka.

 


Solitéry
Každú záhradu aj verejnú plochu možno skrášliť zaujímavým solitérom. V našom sortimente nájdete druhy vhodné do našich klimatických podmienok, ako aj druhy exotickejšie pre náročných pestovateľov.

 


Kríky  
   
Stálozelené a opadavé kríky sú nevyhnutným doplnkom každej výsadby. Vďaka svojmu habitusu, bohatej farebnosti kvetu a listu či dobou kvitnutia plnia predovšetkým výplňovú, estetickú funkciu. Mnohostranné uplatnenie nachádzajú najmä na miestach so špecifickými podmienkami, ako sú neprístupné, zamokrené, kyslé, resp. tienisté plochy. Kríky dodávame voľnokorenné aj kontajnerované v rôznych veľkostných kategóriách.
 
 


Ihličnany 
S požiadavkami zákazníkov na nízkoúdržbové a stálozelené výsadby rastie aj dopyt po ihličnanoch. V našom sortimente nájdete viac ako 200 druhov a kultivarov ihličnatých stromov a kríkov od najmenších až po veľké vzrastlé stromy, klasické, popínavé, previsnuté aj tvarované.

 

Trvalky a okrasné trávy
Dotvárajú každú záhradnú kompozíciu. Rozmanitosť ich druhov sa nedá ničím nahradiť. Ich vhodnou kombináciou docielime ten účel , pre ktorý je záhrada záhradou- miesto oddychu, relaxu a potešenia. Trvalky a okrasné trávy vám ponúkame v širokej škále farieb, tvarov, doby kvitnutia či náročnosti na starostlivosť, od drobných skalničiek až po vysoké a veľkokveté kultivary.Doplnkový materiál

  • mulčovacia kôra borovicová, smreková, píniová, vo viacerých frakciách, farebná štiepka
  • rôzne druhy substrátov- univerzálny, pre izbové kvety, balkónové kvety,orchidey, ihličnany, pre kyslomilné rastliny, rašelina atď. , v baleniach od 3 l do 250 l
  • okrasný kameň- ryolit, andenzit, vápenec, mramor, travertín, bridlica, amfibolit, okrasné štrky
  • hnojivá
  • trávne osivá
  • netkané textílie, tieňovky
  • sieťky proti krtom
  • okrajové lišty
  • kvetináče rôznych tvarov, veľkostí, farieb a materiálu
  • závlahové hadice, postrekovače, spojky, kvapkové hadice, automatické závlahové systémy - HUNTER


Aktuality

Cenník

Vstup do cenníka

Nájdete násZobraziť podrobný kontakt